Minder sportief maar net zo actief is Flicker, een website waar iedereen foto’s en afbeeldingen op kan plaatsen. Iedereen? Ja iedereen, jong en oud, sporter en supporter. Instellingen ook?

Instellingen ook: het Nationaal Archief en het Gemeentearchief Rotterdam waren ons al voor. Waarom PEC en ZAC op Flickr? Zo worden de foto’s nog toegankelijker. Voor het publiek zijn de foto’s makkelijk te bekijken. Het belangrijkste is dat mensen snel en makkelijk op een afbeelding kunnen reageren en met elkaar kunnen communiceren over een plaatje.
En het Historisch Centrum Overijssel op Flickr? Ja, want ons motto is 'Geschiedenis Léeft' en wat is er mooier dan geschiedenis nog levendiger te maken met moderne media?

Kortom, kijk op Flickr.com en zoek op ‘voetbal ZAC’ dan kan iedereen de leukste foto’s bekijken.
Anders dan in de beeldbank van het Historisch Centrum Overijssel staan op Flickr! ook grappige, interessante en fascinerende archiefstukken.
Klik op de foto's in deze pagina of ga voor meer informatie naar http://www.flickr.com.
