En nu, 75 jaar later, wordt de oude ambachtsschool officieel bewoonbaar. Samen met de DOAS en Stichting Woningbouw Zwolle (SWZ) staat in het najaar 2010 de tentoonstelling ‘DOAS’ in het HCO.
Hierbij is de hulp van uw lezers nodig. Wij zoeken mensen die op de Ambachtsschool les hebben gegeven of les hebben gehad, als kraker in de Oude Ambachtsschool zaten of er als kunstenaar hebben gewerkt? Het HCO is geïnteresseerd in hun verhaal en ook foto’s, documenten of andere materialen zijn van harte welkom. Ieder verhaal of document is interessant.

Leerlingen in de klas, DOAS.
Lezers kunnen contact opnemen via:
Het HCO organiseert op donderdag 22 april a.s. een middag voor
oud-leerlingen en -leerkrachten van de Oude Ambachtsschool in Zwolle.
Tijdens deze middag kunnen alle oud-leerlingen en –leerkrachten kennis maken met elkaar en het HCO.
Naast het ophalen van oude herinneringen met elkaar, kunnen de oud-leerlingen en leerkrachten oude foto’s meebrengen van de DOAS-periode.
HCO-medewerkers zullen de foto’s en verhalen opnemen en waar mogelijk presenteren in de tentoonstelling die dit najaar zal openen.
De middag vindt plaats van 14.00 - 16.00 uur en vindt plaats in het gebouw van het HCO aan de Van Wevelinkhovenstraat in Zwolle.
Meldt u aan door:
• een e-mail te sturen naar m.leushuis@historischcentrumoverijssel.nl,
• te bellen naar 038-4266356 f
Wij hopen u donderdag 22 april te mogen ontvangen.