print deze pagina

pijlHistorisch Centrum Overijssel ontvangt 17.500ste bezoeker


Nadia Loukili (19) uit Lelystad en Riad Alabbeasi (20) uit Zwolle, VWO-deeltijdstudenten aan het Zwolse Deltion College, kwamen vrijdag 22 december 2006 nietsvermoedend het Historisch Centrum Overijssel binnen.

Ze kwamen om aan een schoolopdracht voor geschiedenis te werken, maar werden als 17.500ste bezoeker verrast met een bos bloemen en een boek over de geschiedenis van Overijssel.

Record aantal

Sinds de feestelijke opening van de spraakmakende nieuwe publieksruimte in april van dit jaar, heeft het Historisch Centrum Overijssel  in vergelijking met voorgaande jaren een record aantal bezoekers ontvangen.

In de afgelopen drie jaren bleef het bezoekersaantal hangen op 9.000 per jaar. In 2005 was het improviseren met de nieuwbouw en de verhuizing. Stof, vocht, boor- en breekwerkzaamheden en gesleep met spullen zorgden voor veel overlast.

17500ste bezoekers

Maar Historisch Centrum Overijssel  bleef geopend voor de bezoekers tot vlak voor de opening op 21 april. Vanaf eind april waren het gebouw en de medewerkers helemaal klaar voor de ontvangst van het publiek.



terug naar nieuwsoverzicht
laatst gewijzigd op: 18 jan. 2007
 Terug naar boven
  (C) 2006-2011 Historisch Centrum Overijssel Sitemap | Disclaimer