print deze pagina

pijlLezing "Het veranderend stadsbeeld van Zwolle 1960 – 1990"


feb.-apr.

Op zondagmiddag 17 februari, 16 maart en 20 april zal onze medewerker dr. B.J. Kam aan de hand van historische luchtfoto´s, dia’s en fotomateriaal uit de beeldcollectie van het HCO een wandeling met u maken door Zwolle. De lezingen zijn een eerbetoon aan de fotografen van de Vrienden van de Stadskern Zwolle.

De lezingen beginnen om 14:00 uur en duren tot 16:00 uur.

De toegang is gratis.

 


De eerste lezing heeft als thema ‘Dieren in de stad Zwolle’. Dr. Kam laat u verrassende en onbekende hoekjes van de stad zien.

In de tweede lezing neemt hij u mee op een vliegtocht in de naast omgeving van Zwolle. De ontwikkeling van het stedelijk gebied wordt met het thema ‘Lief Zwolle’ belicht. Lees verder

In de derde lezing staan de bruggen rond de vesting Zwolle centraal. Het water en de geschiedenis van de verschillende bruggen spelen in de geschiedenis van Zwolle een belangrijke rol. Lees verder



terug naar agendaoverzicht
laatst gewijzigd op: 5 febr. 2008
 Terug naar boven
  (C) 2006-2011 Historisch Centrum Overijssel Sitemap | Disclaimer